Gebelik ve Doğum

Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir evliliğiniz var. Karı – koca birbirinizle iyi vakit geçiriyorsunuz. İyi ve uyumlu bir çiftsiniz ve bu mutluluğunuzu bir bebek ile taçlandırmak istiyorsunuz. Bize başvurdunuz ve hamilelik öncesi danışmanlığımızdan faydalandınız.

Gerekli testleri yaptırdınız. Önceden var olan hastalıklarınız (diabet, yüksek tansiyon, epilepsi, astım….vs)varsa onları kontrol altına aldınız. Gebelikten üç ay önce Folik asit almaya başladınız. Beslenme sisteminizi gebelikte çok kilo almayacak şekilde düzenlediniz. Sigara ve alkol kullanıyorsanız, eşinizle birlikte bıraktınız. Düzensiz bir yaşamınız varsa düzenlediniz.

Uyku düzeniniz bozuksa düzenlediniz. Adetiniz bittikten sonra bir sonraki adete kadar eşinizle birlikte oldunuz. Adetiniz gecikti. Bulantılar başladı. Hemen bir test alıp yaptınız. Veeee işte o büyük an!!!!!! Çift çizgiiiiii!!!!!! HAMİLESİNİZ!!!!!!……. TEBRİKLER!!!!!!!

Eşinize bu mucizevi olayı en hoş şekilde haber vereceksiniz. Dünyalar onun olacak. Siz artık daha çok onun, o da artık daha çok sizin olacak. İkinizin bu dünyaya verebileceği en güzel ürün olan bebeğiniz , şu an sizin Rahminizde!!!!!.Bu gerçekten büyük bir mutluluk.

En içten iyi dileklerim,bilgim ve tecrübemle tüm hamileliğinizde gece gündüz ayırt etmeksizin Hekiminiz olarak yanınızdayım. Size bu sitede ; Gebelikle ilgili bazı bilgileri vermeye çalışacacağım.
Randevu Alın
İletişim sayfamızdan hızlıca randevu alabilirsiniz.
Randevu Al
Çınarlı Caddesi, Yeşilbahçe  Mahallesi 1476 Sk. Derin Apt. Kat:1 Daire:1 Antalya