hello world!
Tarih: 15 Nisan 2024

Kadın Cinselliğini İyileştirme Önerileri

Cinsel utanç nasıl giderilir ve nasıl daha fazla orgazm olunur?

Kötü seks yapmak artık bir kader değil. Hayır! Çoğu zaman kadınların seksten her zaman hoşlanmayacağını kabul ederiz. Kültürümüzde çok az önem verdiğimiz bir şey. Ve dürüst olmak gerekirse, bu tamamen saçma. Bu arkaik düşünce, cinsel damgalanma ve anatomik anlayış eksikliğinden kaynaklanıyor.

Cinselliğimiz, yemek yemek ve uyumak kadar hayatımızın bir parçasıdır. Cinsellik, refahımızın önemli bir yönü ve sağlıklı bir romantik ilişkide sevgi ve şefkat kadar hayati önem taşıyor.

İyi seks, cinsel utançtan kurtulmaktan, arzunuza sahip çıkmaktan ve klitorisi anlamaktan ve oradaki zevke yaslanmaktan gelir.

Sizi orgazma neyin getirdiğini bilirseniz, partnerinize aynısını nasıl yapacağını nasıl göstereceğinizi de bilirsiniz.

Vücudunuzu, neyi sevdiğini ve nasıl çalıştığını bilmek önemlidir. Sizi neyin tetiklediğinden emin değilseniz, bir partnerin bunu sihirli bir şekilde çözmesini tam olarak bekleyemezsiniz. Öncelikle kendinizi tanıyıp keşfetmeli ve partnerinizle kendinizle ilgili bildiklerinizi konuşup, ondan istediklerinizi açıkça ifade edin.

Bir daha asla kötü seks yapmamak kesinlikle mümkün. Nasıl yapacağınızı burada anlatacağım.

Her şey doğru zihniyetle başlar

Demek ki, “Kalbin içinde değilse …” Ama “kalp” dediğimizde, gerçekten kastettiğimiz beyin.

Bir kadının cinselliği için ilk bakmamız gereken yerin zihindir. Beyin, klitorisin yanı sıra en güçlü cinsel organımızdır. Yakınlık, seks ve orgazm arzuyla başlar. Herhangi bir arzunuz yoksa, Güvenilir Kaynağınız yoksa orgazm olamazsınız. Açık ve basit, görev başarılamayacaktır.

Zihnimizi bedenimize bağlama yeteneğimizi engelleyen ve engelleyen pek çok sorun var: Beden disforisi, güven eksikliği ve cinsel utanç, seksi şaşırtıcı olmaktan çok zorunlu hissettiren faktörlerden sadece birkaçı.

İlk heyecanlanmaları, cinsel kıvılcımların ilk anlarını hissettiğinizde, onlardan uzak durmayın. Vücudunuza nefes verin. Kendinizi cinsel bir fanteziye sokarak başlayın. Yok mu? Küçük bir erotik film izleyin veya kendinizi merkeze almak için bu tür bir hikaye okuyun. İşte bazı öneriler.

Nefesinize ve eşinizin size yaptığı iyi hissettiren her şeye odaklanın. Sıradan bir karşılaşma olsa bile, bunu tam bir zihin, beden ve ruh deneyimi olarak düşünün.

Daha iyi seks için mastürbasyon

Bunu daha önce düşünmemiş olabilirsiniz, ancak kendinize dokunmak, cinsel yaşamınızı nasıl iyileştirdiğinizdir.

“Mastürbasyon, vücudunuzu anlamak için bir araçtır. Vücudunuzun “kasabasındaki” gezintiler için ne kadar az giderseniz, keşfetmek o kadar korkutucu olacaktır. Korku, utancın ana bileşenidir. Bir seksolog ve Erotik İstihbarat Merkezi direktörü Mal Harrison, o kasabayı, avucunuzun içi gibi, kelimenin tam anlamıyla öğrendiğinizde, o zaman ve ancak o zaman, başka birini ziyarete davet edecek donanıma sahip olursunuz .

Vibratörünüzle veya elinizle zaman geçirin. Farklı baskılar, pozisyonlar ve ritimlerle denemeler yapın. Sizi orgazma neyin getirdiğini bilirseniz, partnerinize aynısını nasıl yapacağını nasıl göstereceğinizi de bilirsiniz.

Klitoris her zaman, her zaman, her zaman dahil olmalıdır.

Dünyada jinekolojide önde gelen otörler ebeveynlerin çocuklarına mastürbasyonun genel sağlık için normalliğini ve önemini öğretmelerini salık veriyorlar. “Kızınızı mastürbasyon yapmaya teşvik etmezseniz ve denemek istediği oyuncaklara erişmesini sağlamazsanız, o zaman onun şirketini anlamasını ve sahiplenmesini nasıl bekleyebilirsiniz?” diyorlar.

Klitorise odaklanın

Bir çok kadının yalnızca penetratif seksten orgazma ulaşamadığını söylüyor ve yakın zamanda yapılan bir araştırma, 3 kadından 1’inin orgazma ulaşmak için klitoral uyarılmaya ihtiyaç duyduğunu ortaya koydu. Öyleyse, sıradan, vajinadaki penis seksinin bir dişi doruk noktası oluşturacağını düşünmeyi bırakmalıyız.

Klitoris, kadın orgazmının güç merkezidir. 8.000’den fazla sinir ucu içerir. Manuel olarak (bir el veya oyuncakla) veya klitorisi ağızdan uyarmadan orgazm olasılığı çok düşüktür. Öyleyse, kötü seks yapmayı bırakmak istiyorsan, klitorisi dahil et.

Penetratif seks sırasında, çoğu kadın G noktasıyla temas halinde olmadıkları sürece aynı anda uyarılan klitorise ihtiyaç duyar . Bu arada, G noktası da klitorisin bir parçasıdır. Klitoris her zaman, her zaman, her zaman dahil olmalıdır.

İhtiyacınız olan klitoral hareketi almıyorsanız, konuşun! Sahte orgazm yapmayın. Bir orgazm taklidi yaparsanız, gerçekçi olmayan beklentiler belirlersiniz ve size zevk veren şeyler için yanlış yönergeler yaratırsınız. Size saygı duymayan ve harika zaman geçirmenize odaklanmayan biriyle birlikte olmayın. Aksi takdirde, yatak odasının içindeki zevk muhtemelen sıfır olacaktır .

Unutma, seks utanç verici değil

Bu harika, sağlıklı ve güzel.

Cinsel utanç, kötü seks yaşamamızın ana nedenlerinden biridir. Bize seksin pis ve iğrenç olduğu söylendi. Bu tür bir düşünce, hem kendimize hem de zevkimize ilişkin algılarımızı tamamen çarpıtıyor.

“İnsanlar cinsellikten korkuyor çünkü özgürce ve açık bir şekilde tartışmaktan kaçınıyor. Aslına bakarsanız sex hakkında ne kadar çok konuşursak, utanç o kadar az olur.

Yüzümüz maviye dönene kadar bunun hakkında konuşmalıyız. Cinselliği normalleştirmeliyiz. Ancak o zaman daha iyi seks yapabiliriz. İyi seksin bir anormallik olmadığı anlaşılmalı. Her seferinde hepimizin beklediği altın standart olmalı.

Unutma, seks asla utanç verici değil. Bu harika. Bu sağlıklı. Bu güzel.

Sevgili kadınlar hepinize sağlıklı cinsel bir hayat diliyorum… Sevgiyle kalın….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın
İletişim sayfamızdan hızlıca randevu alabilirsiniz.
Randevu Al
Çınarlı Caddesi, Yeşilbahçe  Mahallesi 1476 Sk. Derin Apt. Kat:1 Daire:1 Antalya