hello world!
Tarih: 15 Nisan 2024

G Noktası Büyütme ve Belirginleştirme

G Noktası Büyütme ve Belirginleştirme Veya G Noktası Dolgusu Veya G-Shot

Sevgili Kadınlar; Orgazm olamıyor musunuz?

Cinsel ilişkide tatmin olamıyor musunuz?

Partneriniz ile cinsel birliktelik size çekici gelmiyor mu?

Yatak odanıza gitmek istemiyor musunuz?

Kadınlarda orgazm olamama, kadınlarda tatmin olma güçlüğü, kadınlarda cinsel ilişkiden zevk almama son derece sık rastlanan sorunlar olarak özellikle biz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı veya Jinekologların hemen her gün defalarca karşılaştığımız ve çözüm üretmeye çalıştığımız önemli sorunlardandır.

Cinsel sorunlarını partneri ile konuşmaktan, tartışmaktan kaçan, kaçırtılan, korkan, korkutulan kadınlar günlük hayatta da çeşitli sorunlarla yaşayan, çeşitli bunalımlara sahip, mutsuz kişiler olarak yaşamaya devam etmektedirler.

Agresif, mutsuz, huzursuz, depresif kadınların pek çoğu yatak odalarında mutsuzdur. Biz hekimler bu durumu değiştirmek, cinsel sorunları çözebilmek amacıyla çeşitli yöntemler keşfedip uygulamaya koymaktayız.

G-Noktası büyütme ve belirginleştirme devrim niteliğinde bir yöntem olarak kabul edilir. Prosedür, hyaluronik asit veya kollagen dolgunun özel bir noktaya enjekte edilmesinden oluşur. Bu işlemin hassasiyeti, kadın orgazmlarının süresini ve sıklığını artırdığı düşünülmektedir.

İşlem çok güvenli ve acısızdır. Genellikle doktor muayenehanesinde yapılır ve 15 dakikaya kadar sürer. İşlem sırasında lokal anestezi gereklidir. Hyaluronik asit veya kolajen dolgunun enjekte edilmesi için gereken süre sadece birkaç saniyedir. En önemli şey, kadınlar arasında farklı konumlara sahip olabileceğinden G-Noktasını doğru bir şekilde yerleştirmektir. G Noktası doğru bir şekilde yerleştirildikten sonra, hyaluronik asit veya kolajen dolgu maddesi enjekte edilir. İşlem için gerekli olan hyaluronik asit veya kolajen dolgunun miktarı, her kadının ölçümlerine ve spesifik anatomik özelliklerine bağlıdır.

G- Noktası Gerçekten Gerekli mi?

Hyaluronik asit veya kollajen dolgu enjeksiyonu dışında cinsel ilişki sırasında uyarılmayı ve hassasiyeti artırabilecek başka yöntemler var mı? Cinsel ilişki, cinsel uyarılma ve libidonun kendisinin değiştiği ve birçok faktöre bağlı olduğu iyi bilinmektedir. Cinsel tepki ve cinsel arzunun kişilerarası faktörlerin yanı sıra duygusal ve ruhsal faktörlerle ilişkili olduğu düşünülmektedir. Cinsel istek, cinsel uyarılma ve orgazm çok karmaşıktır ve eğer G Noktası büyütme ve belirginleştirme onlara bir şekilde yardımcı olur ve onları güçlendirirse, bir şekilde kadınlar daha kolay tatmin olacaktır.

G Noktası Dolgusu Çalışıyor mu?

Görünüşe göre bazı kadınlar için işe yarıyor. Enjeksiyon, etkinliği konusunda net bir tıbbi kanıt olmamasına veya FDA tarafından onaylanmamasına rağmen popülerlik kazanıyor.

Elbette, zevk ve daha iyi orgazm şansınızı artırmanın tek yolu G Noktası Dolgusu değildir. G-Noktanızı harekete geçirebilecek birçok farklı cinsel pozisyon veya oyuncak vardır. Son derece risksiz, sağlıklı, acısız ve uygulaması kolay bir yöntem olduğunu belirterek, G-Shot’a bir şans vermek isteyip istemediğinizin tamamen size kalmış bir karar olduğunu söylemek isterim. Dikkatli olun ve böyle bir prosedürü gerçekleştirmek için iyi eğitilmiş birini seçin. Bol zevkli, harika günler diliyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın
İletişim sayfamızdan hızlıca randevu alabilirsiniz.
Randevu Al
Çınarlı Caddesi, Yeşilbahçe  Mahallesi 1476 Sk. Derin Apt. Kat:1 Daire:1 Antalya